آدرس

تهران - قلهک

۰۹۹۱۶۸۸۸۷۹۲

ارتباط مستقیم با ما

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 20:00

ساعات کاری ما

عضویت در خبرنامه

درخواست مشاوره

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

بیورزونانس: از گذشته تا حال

مقدمه

فهم استفاده از فرکانس رزونانس هر یک اجزای تشکیل دهنده یک موجود زنده یا همان بیورزونانس برای تشخیص و بهبود اختلال به اوایل قرن گذشته باز می گردد. تحقیقات اولیه در زمینه تاثیر فرکانس بر روی موجودات مختلف همچون ویروس ها، باکتری ها، کرم ها، قارچ ها توسط دانشمندی به نام رویال ریموند رایف صورت گرفت. تحقیقات گسترده رایف برای بیش از دو دهه موجب شد تا اون بتواند روشی ساده بر اساس رزونانس برای بهبود اختلالات ناشی ازویروس ها و باکتری ها کشف نماید.

گرچه جهان پزشکی این کشف بزرگ و برجسته را به رایف تبریک گفته و او را درخور ستایش و پاداش دانستند اما متاسفانه این نابغه بزرگ تاریخ پزشکی در تمام طول تحقیقات و اکتشافات خود در برابر سناریوهای مخالف قرار گرفت. عملا تاریخ پزشکی همیشه مملو از نوابغی است که همیشه مورد حسد قرار گرفته و طب کلاسیک تنها به خاطر پول و سود بیشتر در جهت درمان اختلالات به این نوابغ اجازه رشد و شکوفایی بیشتر نداده و سد راهشان می شود.

9-1

شکل 1. دکتر رایف: پدر علم نوین پزشکی

به عنوان مثال، در قرن ۱۹، Sommeliers تمام تلاش خویش را به کار برد تا جراحان را به مسئله «ضرورت استرلیزه کردن ابزارات جراحی قبل از عمل برای تضمین در امنیت و حصول نتیجه از آن» متقاعد نماید. پاستور در طول سالیان سال به خاطر تئوری اش که «میکروبها سرمنشاء بیماری ها هستند» مورد تمسخر قرار گرفت، بسیاری دیگر از متفکرین پزشکی به خاطر ایده ها و تئوری های خود سالیان سال عذاب کشیدند، از جمله ویلیام رنتگن برای تئوری رنتگن، ویلیام مورتون برای تئوری بیهوشی، ویلیام هاروی برای تئوری گردش خون، و بسیاری دیگر از جملهW.F. Koch, Revici, Burzynski, Naessens, Priore, Livingston-Wheeler, Hoxsey و… بودند. اغلب این پژوهشگران که از جمله موانع طب کلاسیک محسوب می شدند، هزینه سنگینی را در قبال تحقیقات خویش متحمل شدند. این بخش تاریخ نگاری بر دانش بیورزونانس با تاکید بر یافته های دکتر رایف خدمت شما خواننده گرامی قرار می دهد.

رایف: نابغه بزرگ علم پزشکی

اگر شما تاکنون در مورد رایف و اعجاب روش او جهت بهبود اختلالات موجودات زنده چیزی نشنیده و نمیدانستید، به دلیل ناباوری بسیاری از مردم و محققین به این جمله است “مگر امکان دارد که بتوان تنها با اعمال فرکانس مناسب به بدن به بهبود اختلال پرداخت؟”

 البته برخی ها این کشف بزرگ را به عنوان یک داستان سرگرم کننده تلقی کرده و می کنند، چرا که می خواهند مردم را از این دانش حقیقی بر آمده از اصل طبیعت دور نمایند. با این حال برای شما خواننده گرامی و تمامی عزیزانی که جویای حقیقت دانش بیورزونانس می باشند، نمونه های بیشماری از موسسات علمی- تحقیقاتی که دکتر رایف با آنها همکاری داشته است بیان می گردد.

“به عمل کار برآید به سخندانی نیست”. لذا در تحلیل نهایی، تنها روش واقعی برای اثبات کارایی ارزشمند بودن روش بیورزونانس در بهبود اختلالات مختلف، تجربه مستقیم بیورزونانس توسط افراد داوطلب است. فرد داوطلب می تواند بدون هیچگونه آنالیز و آزمایشی، توسط دستگاه تست شده و بعد نتایج تشخیصی را با روش بالینی تایید نماید. این بزرگ ترین موهبت روش بیورزونانس است چرا که پس از تشخیص فرکانس های سلامت بدن شما و اعمال فرکانس های سلامت که دچار اختلال شده است دیگر نیازی به استفاده از داروهای شیمیایی و آنتی بیوتیک ها نخواهید داشت.

دانشمند درخشان و اسطوره ای بزرگ در جهان پزشکی “رویال ریموند رایف” در سال ۱۸۸۸ چشم به جهان گشود و در سال ۱۹۷۱ دیده از جهان فروبست. رایف  پس از اتمام تحصیلات خود در دانشگاه Hopkins John، به گسترش فناوری در رشته های مختلف اپتیک، الکترونیک، رادیوشیمی، بیوشیمی، بالتیک و حمل و نقل هوایی پرداخت که تا به امروز نیز اهمیت خود را از دست نداده اند. این موارد خود تایید و اثبات عادلانه و منصفانه ای بر این است که رایف، عملا طب بیوالکترونیک را توسعه و گسترش داد.

وی که برنده ۱۴ مدال و نشان افتخار است، نشان اصلی دکترای افتخاری از دانشگاه هایدلبرگ را برای کارهای خود دریافت کرد. در طول ۶۶ سال که رایف به کار ساخت دستگاه مشغول بود، برای Zeiss Optics و ایالات متحده امریکا نیز فعالیت می کرد. معروف­ترین سفارش دهنده آن­ها، میلیونری به نام Henry Timken بود.

میکروسکوپ رایف

اختراعات رایف شامل میکروسکوپ heterodyne و میکرودرمانی پولتاتور می باشد. او در سال ۱۹۲۰، اولین میکروسکوپ موجود در جهان را که امکان مشاهده ویروس ها را فراهم می ساخت اختراع نمود. این میکروسکوپ متفاوت بود، کاملا متفاوت. این میکروسکوپ نه تنها ویروس ها را در حالت نهفتگی خود نشان می داد بلکه میکروسکوپ رایف توانایی مشاهده فعالیت شدید ویروس در حالت فعال خود را نیز دارا می باشد. یکی از جذاب ترین ویژگی های این میکروسکوپ این است که در مقایسه با میکروسکوپ الکترونی، میکروسکوپ رایف نمونه های مورد بررسی در حالت طبیعی خود می تواند مورد تصویر برداری قرار گیرند، به این معنی که نیازی به آماده سازی نمونه یا حتی رنگ آمیزی نمونه وجود ندارد.

9-2

شکل 2. میکروسکوپ رایف. رایف در زمانی به این این میکروسکوپ دست یافت که الکترومغناطیس، کامپیوتر و طب، آن هم نه به شکل امروز گسترده نشده بود

رایف با زحمت فراوان پرتو اختصاصی هر میکروب را با استفاده از ویژگی ها و خواص طیفی مشخص نمود. به این منظور او از یک منشور کوارتزی به منظور تاباندن پرتو اختصاصی هر میکروب استفاده کرد.

با بهم پیوستن اتم ها به یکدیگر مولکول ها شکل می گیرند. اما هیچ دو مولکول مختلفی، واجد یک نوع نوسان الکترومغناطیسی یا یک نوع طیف انرژیک یکسان نمی باشد. این اصل به رایف کمک کرد تا بتواند رزونانس را فقط در سلول مورد نظر ایجاد کند و زمانی که یک طیف خاص را به سلول می فرستاد، فقط همان سلول به رزونانس در می آمد. مطابق اصل برهم نهی امواج هنگامی که دو موج همفاز با یکدیگر برخورد می کند دامنه موج حاصل از آنها افزایش می یابد و این در حالی ست که سلول های دیگر هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهند. رایف در ادامه تحقیقات خود متوجه شد که نه تنها از امواج می توان در بهبود اختلال و از بین بردن میکروب ها استفاده کرد، بلکه با کمک امواج می توان طیف های خاصی ایجاد کرد که بازتاب این طیف ها می تواند باعث رؤیت اجسام یا ارگانیسم های خیلی کوچک مانند ویروس ها گردد.

9-3

شکل 3. تداخل سازنده دو موج

وی دریافت که طول موج هر سلول یا هر میکروارگانیسم با نور سفید قابل رؤیت نیست، ولی در بازتاب امواج خاصی از فرابنفش قابل رؤیت می گردد. بدین ترتیب رایف توانست نه تنها ارگانیزم های غیر قابل رؤیت را ببیند، بلکه تهاجم فعال آنها را در کشت بافت نظارت کند. کشف رایف این امکان را برایش فراهم ساخت تا ارگانیسم هایی را که هیچ کس تاکنون ندیده بود، به کمک میکروسکوپ مشاهده نماید.

بیش از %۷۵ ارگانیسم هایی که رایف به کمک میکروسکوپ جهانی خود توانست ببیند، فقط در نور ماوراء بنفش قابل رویت بودند. اما نور ماورای بنفش خارج از توانایی دید انسان است و برای ما “غیر قابل رویت” می باشد. پرتو مخصوص رایف باعث شد تا بتواند به این محدودیت به کمک روش heterodyne که بر اساس برهم نهی دو سیگنال با هدف دریافت سیگنال سوم که یک سیگنال رزونانسی (با دامنه بالاتر)، فائق آید.

ایجاد سرطان و از بین بردن کامل آن با استفاده از روش فرکانس رزونانس رایف

در این روش، رایف با در نظر گرفتن این اصل که هر میکروب واجد یک فرکانس طبیعی مختص به خود است، ابتدا دو طول موج با فرکانس مشابه به فرکانس رزونانس میکروب مورد نظر به میکروب تاباند. از آنجایی که تنها میکروب مورد نظر توانایی دریافت فرکانس طبیعی را دارد امکان تداخل سازنده حاصل شده که همان سیگنال تشخیصی مورد نظر بود. در دهه 1930 و پس از نزدیک به 20000 تلاش ناموفق، دکتر رایف سرانجام ویروس سرطان انسانی را شناسایی کرد و آن را Cryptocides Primordiales  نامید. دکتر رایف 411 حیوان آزمایشگاهی را با این ویروس آلوده کرد، 411 تومور ایجاد کرد و سپس آنها را از بین برد. او کلیه آنها را با فیلم و عکس ثبت کرده و گزارشات دقیق وقایع را نوشت.

9-4

شکل 4. میکروسکوپ رایف حوزه جدید از تحقیقات را بر روی مطالعات پاتوژن ها باز کرد

بسیاری از دانشمندان و پزشکان از آنزمان این کشف رایف را در خصوص سلول سرطانی تایید کردند. از سال 1935 تا سال 1961 بسیاری از پزشکان، محققان، کلینیک ها و حتی بیمارستان ها از تجهیزات دکتر رایف استفاده کردند. نتایج حاصله بسیار جذاب بود. نتایج نشان می داد که آنها توانسته بودند سلول های سرطانی را با روش رایف طی 3 دقیقه از بین ببرند. دکتر رایف با پزشکان و دانشمندان برجسته زمان خود همکاری داشت به نحوی که همگی آنها صحت فعالیت ها و آزمایشات او را تایید کردند. برخی از این پزشکان و دانشمندان برجسته عبارتند از:

E.C. Rosenow, Sr. (Chief of Bacteriology, 32 yrs., at Mayo Clinic), Frederic Koch (Detroit, Brazil), Gaston Naessens (Quebec), Sakae Inoue (Japan), George Mazet (France), Franz Gerlach (Germany), Niello Mori and Clara Fonti (Italy), Cameron Gruner (McGill Univ.), T.J. Glover (Canada), Florence Seibert (V.A. Research Lab, Bay Pines, Fla.), Irene Diller (Inst. of Cancer Research, Phila., Penn), Eleanor Alex. Jackson and Virginia Livingston (NJ and San Diego clinics)

رایف شروع به بررسی و مطالعه روش از بین بردن این ویروس ها یا به عبارتی- قاتلین کوچک کرد. وی از همان اصولی که برای دیدن آنها استفاده کرد بود برای از میان بردن آنها نیز بهره برد. هر میکروب فرکانس طبیعی یا رزونانس مختص به خود است. رایف با افزایش شدت فرکانس رزونانس برای میکروب مورد نظر، توانست آن را از بین ببرد. وی این فرکانس را “فرکانس مرگ و میر” نامید. لازم به ذکر است که این فرکانس برای بافت های مجاور کاملا بی ضرر است چرا که منجر به ایجاد اثرات فرکانس رزونانس در آنها به خاطر غیر اختصاصی بودن نمی شود.

جدول 1. فرکانس مرگ و میر چند پاتوژن

9-5

دستگاه ابداعی رایف به منظور ریشه کن کردن میکروب ها از فرکانس هایی که در تحقیقات خود کشف کرده بود، استفاده می کرد. همانطور که اشاره شد با اعمال فرکانس روزنانس اختصاصی به سلول هدف، پدیده رزونانس (تشدید) در سلول ایجاد ایجاد می گردد. طی پدیده رزونانس انرژی از محیط جذب می گردد که نتیجه رهایش این انرژی کسب شده متلاشی شدن سلول مورد نظر خواهد بود.

در ویدئو زیر شما می توانید با چگونگی شکسته شدن لیوان شیشه ای با استفاده از اعمال صوت که فرکانس رزونانس (تشدید) آن به فرکانس رزونانس مولکول های سازنده لیوان شیشه ای نزدیک است آشنا گردید.

مولکولهای استکان به هنگام تاثیر صوت با فرکانس مشابه فرکانس رزونانس مولکول های لیوان شیشه ای، شروع به نوسان کرده و رزونانس (تشدید) در آنها ایجاد می­گردد. از آنجا که در کلیه محیط ها، فرکانس های رزونانسی مختلف وجود دارد، بنابراین فقط لیوان شیشه ای شکسته می شود. به عبارت دقیق تر صدها تریلیون فرکانس های رزونانسی مختلف وجود دارد و در هر ماده ای فرکانس رزونانس ویژه خود را دارا می باشد. رایف سالهای متمادی را برای انجام این تحقیقات صرف نمود. وی بدون وقفه و استراحت، ساعت های متمادی روی فرکانس های ویروس های مختلفی مانند هرپس، فلج اطفال، منژیت ستون فقرات، کزاز، آنفولانزا و بسیاری دیگر از میکروبهای خطرناک کار کرد. او در نهیت تمامی فرکانس های رزونانس این عوامل پاتولوژیک را شناسایی و ثبت کرد. میکروسکوپ ابداعی او به رایف این امکان را می داد تا تحقیقات بسیار کاملی را روی ویروس ها انجام دهد.

1-4- دکتر رایف: پایان­گر کلیه بیماری ها لقب گرفت

در سال ۱۹۳۴ ، دانشگاه کالیفرنیا کمیته ای پزشکی از بیمارستان  Pasadena Countryبرای آزمایش و بررسی روشی برای درمان بیماران سرطانی تشکیل داد. این تیم که متشکل از پزشکان و پاتولوژیست ها بودند قصد داشتند تا روش پیشنهادی رایف را بر روی بیماران سرطانی آزمایش نمایند. اعضای این کمیته در ابتدا بیماران را بر اساس روش های تحقیقات بالینی دسته بندی کردند. در ادامه دکتر رایف، بر اساس میزان درگیری افراد مختلف با عارضه سرطان، تیمارهای رزونانسی خود را آغاز نمود. بعد از ۹۰ روز تیمار، نه تنها هیچ بیماری از دنیا نرفت، بلکه 5/86 درصد از بیماران (14 بیمار از 16 بیمار) بهبود یافتند و جالب آنکه مابقی 5/13 درصد (دو بیمار)، در طول ۴ هفته بعد تیمار معالجه شدند. این نتایج مانند بمب در آمریکا غوغا به پا کرد و در ۲۰ نوامبر ۱۹۳۱، نمایندگان از ۴۴ مرکز پزشکی مهم و برجسته در ضیافتی رویال رایف را به عنوان “پایان­گر کلیه بیماری ها” معرفی کردند. سازماندهی این جلسه را دکتر Milbank Johnson بر عهده داشت.

1-5- دوران انکار تحقیقات رایف

ولی متاسفانه دو سال بعد از ثبت این نتایج شگفت انگیز در سال ۱۹۳۳، تقریبا تمامی این پزشکان، آشنایی با رایف و روش اعجاب انگیزش را کاملا انکار کردند. یعنی چه اتفاقی افتاده بود که آنها ترجیح داده بودند تا آشنایی با این دانشمند بزرگ را انکار نمایند و نتایج درمانی بهبودی بیماران سرطانی را به دست فراموشی بسپارند؟! جواب این سوال این است که رایف به پیشنهادات تجاری که از موسسات داروسازی به او شد پاسخ منفی داد و تلاش های این موسسات پولی برای زیر یوغ کشیدن رایف بی ثمر ماند. لذا آنها تمام نیروی خود را به کار گرفتند تا رایف و و تحقیقات علمی او را نابود نمایند.

صنعت دارویی با این روش بهبود فرکانسی که در آن ۱۰۰ درصد بیماران سرطانی (حتی در مراحل نهایی سرطان که هیچ امیدی در طب کلاسیک به بهبودی آنها وجود ندارد) بهبود یافتند به شدت مخالف بود. مسلما شیوه ای که بیماران مستلزم پرداخت هزینه های گزاف و آزمایشات مکرر نبوده و و داروی شیمایی نیز برای درمان آنها مورد نیاز نیست و تنها با یافتن فرکانس های سلامت بدن و فرکانس عوامل ایجاد کننده اختلال می توان به بهبود افراد پرداخت از سوی بسیاری از شرکت های داروسازی مردود اعلام می گردد.

رایف ده ها سال پشت سر گذراند تا شواهدی را در اثبات روش سلامت خود (شامل فیلم ها و عکس های زیاد) جمع آوری کند، اما متاسفانه این شواهد به دلیل سرقت از بین رفت و هیچ کس مسئولیت این کار را نپذیرفت. در آن زمان رایف مجددا تلاش خود را بکار گرفت تا اطلاعات از دست رفته خود را باز گرداند (باتوجه به اینکه در آن زمان حتی کپی و کامپیوتر وجود نداشت). در این هنگام آسیب مهلک دیگری به آقای رایف وارد شد و متاسفانه میکروسکوپ شگفت انگیز او، که در آن ویروس ها قابل رویت بودند به سرقت رفت. همچنین لابراتوار چندین میلیون دلاری Burnelt که در آن زمان در تایید آزمایشات رایف، فعالیت می کرد و استنادات و شواهد خوبی بدست آورده بود، به آتش کشیده شد. و اما ضربه نهایی، زمانی بود که پلیس به صورت غیر قانونی، باقیمانده ۵۰ سال اکتشاف این دانشمند بزرگ را ضبط نمود.

هلند، تنها کمپانی بود که تولید کننده تجهیزات رایف بود که آن هم مورد حملات دادگاهی قرار گرفت و کمپانی با دستور دادگاه ویران شد. در زمان رکود بزرگ، این به معنی ممنوعیت کامل تولید بازرگانی تجهیزات رایف بود. بدین ترتیب افرادی مانند Aptyp Kendall، مدیر دانشکده پزشکی Northwestern که با رایف روی سلولهای سرطانی کار میکرد، در ازای سکوت و متوقف کردن فعالیت خود ۴ میلیون دلار رشوه دریافت کرد تا به صورت ناگهانی خود را بازنشسته کرده و به مکزیک روانه شود. این رقم در زمان رکود، رقمی بس عظیم و گزاف بود. و اما چرا؟؟!!

دکتر جورج داک نیز دانشمند دیگری بود که که با رایف همکاری داشت، اما متاسفانه او نیز با دریافت مبالغی عظیم به محل دیگری سکونت کرد و همزمان با آن، دکتر Milbank و دکتر Couche همکاری خود را با رایف کاملا متوقف کردند.

میزان این جنایت غیر عقلانی، مرگ عظیمی را در تاریخ بشری صفحه زد. سرطان آرام آرام افراد را در برگرفت… و اما در سال ۱۹۶۰، قربانیان این ویروس کوچک بیش از قتل عام کلیه جنگ­هایی بود که به دستور امریکا صورت میگرفت.

1-6- نتیجه گیری

رویال رایف در کلیه مراحل زندگی خود، ترویج و گسترش تمدن را از سفرهای قدیمی تا هواپیماهای رآکتیو نظاره گر بود. او در همان زمان ، شاهد اپیدمی افزایش سرطان از ۱ مورد در ۴۴ آمریکایی در سال ۱۹۰۵، تا  ۱مورد در ۳ مورد در سال ۱۹۷۱، یعنی زمانیکه رایف با زندگی بدرود گفت.

در سال ۱۹۷۱، رایف در سن ۸۳ سالگی در گذشت. ولی خوشبختانه مرگ او پایان روش درمانی و تحقیقات گسترده ای که سالیان سال خواب و استراحت را از او گرفته بود، نبود. چندین پزشک و مهندسین جهانی، مجددا دستگاه ها و ابزارهای رایف را احیا کرده و از نبوغ او پشتیبانی کردند. تکنولوژی رایف در سال ۱۹۸۶ با چاپ “The Cancer Cure That Worked” نویسنده: Barry Lynes عمومیت پیدا کرده و در اختیار بسیاری افراد قرار گرفت.

هم اکنون زمان آن رسیده تا نام رویال ریموند رایف را به عنوان “نابغه علوم پزشکی مدرن” یاد شود تا به پاس کلیه زحمات و رنج هایی که در این عرصه، تنها به دلیل سلامتی بشری کشیده، بشناسیم و به همگان معرفی کنیم.

1-7- منابع

http://www.rifesoft.com/content/dr-royal-raymond-rife

http://www.unariunwisdom.com/royal-raymond-rife-amazing-microscope/

http://en.kfs-korrektor.ru/articles/list-3.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *