دسترسی به منوها

جهان خلقت بر اساس حوزه‌های مغناطیسی ایجاد شده است

عضویت در خبرنامه

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

فرکانس درمانی چیست

یکی از روش هایی که در علم پزشکی  منظور امروز به منظور تشخیص و درمان مشکلات افراد و بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد، بیورزونانس یا فرکانس درمانی است. در ابتدا بهتر است مختصری با تاریخچه روش درمان این شیوه آشنا شویم.

رزونانس در معنای لغوی به معنای لرزش و ارتعاش است. در این روش که از سال ۱۹۷۷ در کشور آلمان آغاز گردید، روش درمانی غیر تهاجمی و بی عوارضی را شاهد هستیم. همه سلول های بدن وحتی مولکول ها در اجسام و جانوران مختلف اعم از حیوانات و گیاهان دارای ارتعاشی به صورت اختصاصی هستند. جالب است بدانید که اعضای داخلی بدن و همچنین ارگانهای حیاتی نیز ز از خود ارتعاشی منحصر و اختصاصی تولید می کنند . باکتری و ویروس نیز مانند دیگر موجودات زنده ارتعاش و فرکانس خاص خود را دارند که توسط این روش قابل اندازه گیری و شناسایی است.

 تشخیص مشکل بیماری اعضا با فرکانس درمانی 

یک اصل در فیزیک وجود دارد که در زمان تلاقی دو ارتعاش که فرکانسی مشابه با هم دارند این برخورد سبب می‌شود که مقدار آن بزرگ شده و دامنه آن افزایش پیدا کند. در فرکانس درمانی به وسیله تاباندن فرکانس های مختلف در مرحله اول عامل شناسایی و از فرکانس برای درمان و از بین بردن آن نیز بهره گرفته می شود. اگر بخواهیم مثال بزنیم کلیه انسان  در صورت سلامت دارای فرکانسی معلوم و مشخص است. در زمان اندازه گیری فرکانس این عضو از بدن اگر نقصی در آن  وجود داشته باشد، این مقدار با فرکانس عضو سالم تفاوت خواهد داشت. اگر مقدار فرکانس مشخص کلیه سالم را به این عضو  ارسال کنیم، حالت رزونانس به وجود می آید. زمانیکه رزونانس ایجاد گردید و این موج تشدید شد، معلوم می گردد که عضو فرکانسی مطابق با اندازه عضو سالم دارد و در حال سلامت است. اما اگر کلیه فرد دچار مشکل و بیماری باشد، از آنجایی که فرکانس آن با مقدار فرکانس کلیه سالم تفاوت دارد رزونانس مشاهده نخواهد شد. از این رو این روش یکی از راههای تشخیص نیز می تواند باشد.

بیماری های متفاوتی را می توان با این روش درمان نمود. بیماری هایی نظیر اختلالات پوستی، انواع آلرژی، نقص در اعضای داخلی و… از جمله موارد متنوعی هستند که با این شیوه تشخیص و درمان می گردد.

 مزیت های فرکانس درمانی

با توجه به شرایط و ویژگی های این روش بی خطر می توان به خوبی و با کمترین عوارض و حتی بدون عوارض انواع مشکلات در اعضای بدن و بیماریهای مختلف را درمان نمود. در ادامه مطلب مزیت های اصلی استفاده از فرکانس درمانی بیان می شود:

  • یکی از مهمترین حسن های این روش بی خطر بودن و نداشتن عوارض بعدی در زمان درمان و بعد از آن است.
  • در فرکانس درمانی امواج الکترومغناطیسی قادر هستند که مقدار  و سطح انرژی را در کالبد افراد افزایش دهند این امر سبب می‌شود که کانال های انرژی که دچار مشکل و مسدودیت هستند، آزاد گردند.
  • این روش درمانی جزوه روشهای قرار می گیرد که حالتی ارگانیک و طبیعی داشته و همچنین غیرتهاجمی و سالم به حساب می آید.
  • نکته جالب دیگر در فرکانس درمانی این است که در این روش طبیعی از انواع داروهای مختلف و موزر استفاده نمی گردد. همچنین به کارگیری فرکانس درمانی تداخل و مشکلی با داروهای مصرفی بیمار نخواهد داشت.

نحوه عملکرد فرکانس درمانی چگونه است؟

توسط دستگاه بیورزونانس فرکانس اعضای داخلی و فرد اندازه گیری می شود. در زمانی که بدن با این روش اسکن می گردد، با تطبیق و مقایسه مقادیر به دست آمده با اندازه های استاندارد، می توان پی به سلامت یا بیماری در فرد برد. با این شیوه و اندازه گیری می توان از سلامت یا عدم سلامت اعضای داخلی بدن و همچنین حالات روحی فرد آگاه شد. در واقع این روش می‌تواند گزینه ای عالی برای تشخیص سریع مشکلات و پیشگیری از از بروز بیماری ها باشد؛ زیرا در این زمان به طور اصولی و ریشه ای منشاء مشکلات بدن تشخیص داده میشود.

با تاباندن و وارد کردن فرکانس هایی خاص در مناطق مشخص از بدن انسان چه چیزی شبیه به مناطق طب سوزنی در بدن است، میتوان بیماری ها و دردها را درمان نمود. با شناسایی عوامل بیماری زا و از بین بردن آنها با فرکانس درمانی میتوانیم عوامل مزاحم را از بین برده و به سلامت فرد کمک شایانی کنیم.

همانطور که در مطالب بالایی به آن اشاره کردیم، هر عضو بدن و حتی عوامل بیماری زا مانند میکروب ها ، ویروس ها و باکتری ها خود دارای فرکانسی منحصر به فرد هستند. توسط بیورزونانس این عوامل شناسایی می گردند و همچنین با تاباندن طول موج های منحصر به این عوامل بیماری زا، زمینه تخریب و از بین بردن این عوامل فراهم می شود.

همچنین اگر اعضایی از بدن مانند قلب، کلیه، روده و… دچار مشکل در عملکرد شوند، فرکانس ثبت شده از آنها با مقداری که در سلامت قرار دارند متفاوت می شوند. حال با تاباندن و ارسال امواجی مشخص با مقداری تعیین شده میتوان ارتعاش و طول موج این اعضا را به حالت طبیعی باز گرداند. پس از آن که ارتعاش و طول موج این اعضا در هماهنگی با مقدار سالم و طبیعی قرار گرفت، شاهد بروز سلامت و رفع مشکل در اعضای بدن خواهیم بود.

در کنار روش های مرسوم تشخیص بیماری و انواع اسکن های آزمایشگاهی، می توان از این روش نیز به خوبی بهره گرفت. تلفیق این عوامل با هم می تواند روشی عالی برای تشخیص مشکلات مختلف در بدن باشد و همچنین درمانی فوق العاده و با کیفیت را به ارمغان بیاورد. در این روش درمانی ازهیچ عامل خارجی و آزار دهنده استفاده نمی‌شود و تنها برای تشخیص و درمان از امواج الکترومغناطیسی سود برده می شود. نکته دیگر و مهم این است که شما در زمان استفاده از این روش و فرکانس درمانی اثرات سوء و عوارض مشاهده نخواهید کرد. بر فرض مثال مشکل شما اگر برطرف می زن گردد، مشکلات و عوارض استفاده از فرکانس درمانی شما را درگیر نخواهد نمود.

به طور کلی می توان از این روش برای اختلالات پوستی، اختلالات گوارشی و اختلالات عصبی استفاده نمود. با دقت در بیماری های زیر شاخه این موارد شاهد گستره عظیم رفع مشکلات و برطرف شدن بیماری ها خواهید بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *