آدرس

تهران - قلهک

۰۹۹۱۶۸۸۸۷۹۲

ارتباط مستقیم با ما

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 20:00

ساعات کاری ما

عضویت در خبرنامه

درخواست مشاوره

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

مواردی که در هنگام مراجعه و درمان باید رعایت گردد

روش بیورزونانس یک روش کمک تشخیصی و  بهبود اختلال کاملاً بی خطر و بی درد می­باشد و هیچ گونه عوارض جانبی به دنبال ندارد (از جمله آلرژی و یا مشکلات جهاز هاضمه ایجاد نمی­نماید). این روش برای کودکان نوزاد و خانم های باردار نیز قابل استفاده می باشد. جنس گرانول­ها ارئه شده به افراد از جنس قند میوه  (فروکتوز) می­باشد و عملا دارو محسوب نمی­شود . جهت اطلاع شما باید عرض گردد که این نوع از بهبود اختلال توسط گرانول­های قندی و یا آب که به روش بسیار پیچیده مغناطیسی هوشمند شده­اند، اتفاق می­افتد. در ادامه به مواردی که باید به هنگام مراجعه و بهبود رعایت گردد، پرداخته می شود

1- لطفا جهت حضور برای اسکن و چکاپ  توسط سیستم بیورزونانس، از یک روز قبل از مراجعه مصرف گرانول‌ها یا داروهای مغناطیسی هوشمند را (اگر مصرف می­نمایید) قطع نمایید و حتی الامکان از مصرف داروهای داروخانه­ای بخصوص مسکن ها و مواد مخدر و مشروبات الکلی و قهوه و کاکائو خودداری نمایید. در زمان اسکن توسط پزشک نیز هیچ شیء فلزی و موبایل به همراه نداشته باشید. از چسباندن پاها در طول مدت اسکن خودداری نمایید.

2- در هنگام مصرف داروهای هوشمند مغناطیسی، استفاده از تلفن، موبایل، کامپیوتر و میکرویوو میکروفرها ممنوع می­باشد، زیرا امواج این دستگاه­ها علاوه بر اینکه تأثیرات مغناطیس داروها را از بین می­برند، بلکه ممکن است تأثیرات مخربی نیز بر روی بدن انسان داشته باشند.

3- مصرف داروهای مغناطیسی نیم ساعت قبل یا بعد از غذا باید صورت گیرد. با شکم خالی نیز اشکالی وجود نخواهد داشت. منظور این است که با غذا تداخل نداشته باشد.

4- بین گرانول­ها و محلول­ها بهتر است یک تا دو دقیقه استراحت نمایید. اگر وقت کافی ندارید از ریختن گرانول­های تمام پاکت­ها به صورت یک جا در زیر زبان خود خودداری نمایید. بهتر است که میزان مصرفی هر پاکت را جداگانه زیر زبان ریخته ولی حداکثر دو دقیقه صبر نمایید و سپس گرانول­ها چه آب شده باشند و چه نشده باشند، می­توانید بخش بعدی داروهای مغناطیسی را زیر زبان قرار دهید .

5- اگر داروها گرانول باشد، آن­ها را زیر زبان قرارداده و اجازه دهید آهسته حل گردند. از قورت دادن گرانول­ها و خرد کردن آن زیر دندان­ها خودداری کنید. برای زیر زبان گذاشتن گرانول‌ها حتماً از قاشق پلاستکی یا چوبی استفاده نمایید. اگر داروها مایع  باشند، مایع را زیر زبان چکانده و کمی صبر کنید تا به صورت آهسته جذب شود؛ سپس می­توانید مانند حالت عادی آب دهان را قورت دهید.

6- گرانول­ها و یا محلول­های مغناطیسی آماده شده توسط پزشک بر اساس تشخیص و فرکانس­های فردی خود بیمارمراجعه کننده آماده می­گردند و قابل استفاده برای شخص دیگری نیستند (مگر در مواقع خاص).

7- اگر داروهای مغناطیسی محلول باشند، باید توسط قطره چکان از درون ظرف شیشه­ای برداشته شود و حتما اول هوای قطره چکان را در بیرون از شیشه محلول خالی کرده و سپس وارد شیشه نموده و آهسته محلول را به درون قطره چکان وارد نمایید.

8- برای هر شیشه حتما قطره چکان مجزا در نظر بگیرید و از قاطی کردن قطره چکان­ها با هم خوددادری نمایید و لزومی به شستن آنها با آب نیست .

9- تاکید ما بر شناخت این گونه بهبود اختلال در این نکته خلاصه می­شود که جنس فیزیکی این مواد به عنوان دارو مورد استفاده قرار نمی­گیرند چرا که عملا آب و قند می­باشد و در واقع آنچه که خاصیت درمان­گری دارد، فرکانس­های درمانی است که به صورت مغناطیسی بر روی آب و یا قند ضبط گردیده است.

10- گرانول­ها و محلول­های مغناطیسی باید بر اساس شماره­ای که بر روی آنها قید شده است، به ترتیب مصرف گردند.

11- در تمام طول مدت درمان باید از خوردن سیر و پیاز خام، سرکه، سس های مایونز و کچاپ، قهوه، کاکائو، چای پررنگ، هرگونه نوشابه گازدار، هرگونه نوشابه الکلی و غذاهای خیلی تند کاملا خودداری نمایید.

12- در مدت درمان ممکن است که کمی درجه حرارت بدن بالا رود، ممکن است کمی سردرد و یا حالت تهوع و یا اسهال ایجاد شود و یا ممکن است کمی دردها تشدید گردد. قابل ذکر است که این موارد طبیعی بوده و حتی الامکان با پزشک معالج خود تماس بگیرید. این تغییرات به دلیل فعال شدن سیستم ایمنی بدن ایجاد می‌شود و خروج سموم از فضای بین سلولی آغاز می­گردد و نتیجاً عکس العمل طبیعی بدن به این حالت نمایان می­گردد و این به عنوان برون­ریزی از بدن محسوب می­شود.

13- نوشیدن آب طبیعی در روز به میزان 5/1 تا ۲ لیتر بسیار لازم و مهم سات. لازم به ذکر است که چای و آب میوه و سوپ هرگز جای آب را برای بدن  نخواهند گرفت.

14- حتماً دقت نمایید که یبوست ایجاد نشود چرا که خروج سموم از بدن متوقف می­شود و این سموم مجدداً وارد خون می­شوند. در نظر داشته باشید اگر یبوست برطرف نگردید مصرف داروهای مغناطیسی هوشمند را حتما قطع نمایید و فقط بعد از کار کردن  جهاز هاضمه  می­توانید درمان را ادامه دهید. جهت از بین بردن یبوست، اول از هر چیز دقت نمایید که مصرف آب خود را در آن روز کم نشده باشد. سپس میتوانید از محلول روغن زیتون طبیعی، عسل طبیعی و آب لیموی طبیعی به مقدار مساوی با هم مخلوط کرده ۳۰ دقیقه قبل از غذا چند قاشق غذاخوری میل نمایید (بخصوص قبل از خواب  خوردن این شربت بسیار میتواند مفید باشد). راه دیگر ازبین بردن یبوست استفاده از شیافهای پارافین و یا لاکتولوز است. این داروها را از داروخانه­ها می­توانید تهیه نمایید و بر اساس بروشور استفاده نمایید.

15- گرانول­ها را باید از وسایلی مانند تلویزیون، کامپیوتر، موبایل و میکروویو دور نگاه دارید ( حداقل فاصله 5/1 تا ۲ متر) دستگاههای اشعه X به خصوص در فرودگاهها، باعث خنثی شدن اثرات مغناطیس داروها می­شود. درمنزل مناسب­ترین مکان نگهداری خواص داروها کمد لباس می­باشد.

16- در صورت نیاز به حمل گرانول­ها و یا محلول­های مغناطیسی همراه خود در مسافرت­های هوایی  لطفا تمام پاکت­های گرانول را در سه ورق کاغذ کاربن  (کاغذ­های رنگی  کپی کننده) پیچیده و پس از قرار دادن کل آن در یک کیسه مشمایی در چمدان گذاشته و با خیال راحت به قسمت بار هواپیما بسپارید. از حمل گرانول­ها به داخل کابین هواپیما خودداری کنید.

17- توجه داشته باشید اگر گرانول­ها از پاکت محل نگهداری خود به زمین ریخت به شرط آنکه در چای خشک و تمیز افتاده باشد، می­توانید با قاشق پلاستیکی آن­ها را بردارید و مورد استفاده قرار دهید. آنچه که باعث تغییرخواص درمانی این گونه داروها می­شود، میدان­های مغناطیسی قوی می­باشد.

18- لطفا جهت حضور برای اسکن و چکاپ مجدد از یک روز قبل مصرف داروهای هوشمند مغناطیسی را قطع نمایید و حتی الامکان از مصرف داروهای داروخانه­ای بخصوص مسکن­ها و مواد مخدر و مشروبات الکلی و قهوه و کاکائو خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *