آدرس

تهران - قلهک

۰۹۹۱۶۸۸۸۷۹۲

ارتباط مستقیم با ما

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 20:00

ساعات کاری ما

عضویت در خبرنامه

درخواست مشاوره

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

معرفی بخش بیورزونانس در کشور روسیه

1- مقدمه 1

1-1- بیورزونانس: دانشی برآمده از بدن موجودات زنده 1

1-2- فعالیت در کشور روسیه 2

1-3- نتیجه گیری 3

1- مقدمه

اختلال یا سلامت معمولا توسط یک عامل خاص ایجاد نمی­شود، بلکه ناشی از مواجه بدن با عوامل استرس­زایی است که سیستم­های ایجاد کننده سلامت بدن در طول زمان با آن­ها مواجه می­گردد. بیورزونانس به ما کمک می‌کند تا این تداخلات را با شناسایی علائم فرکانسی عوامل استرس­زای منحصر به فرد خود بهبود بخشیم. در این بخش ضمن توصیف کوتاه پیرامون فناوری بیورزونانس به اهم فعالیت­های خود در در شهر مسکو در حال انجام است می­پردازیم.

14-1

شکل 1. فعالیت در شهر مسکو

1-1- بیورزونانس: دانشی برآمده از بدن موجودات زنده

بیورزونانس روش بهبود اختلال از طریق اعمال امواج الکترومغناطیس برآمده از خود بدن است. نتایج تحقیقات دانشمندانی همچون انیشتین و لاخوسکی مبنی بر وجود بعدهای فضایی در ذرات، نشان داد که ذرات می­توانند نوسان داشته باشند. وجود ارتعاش در سطح کوانتومی توسط ابرمیکروسکوپ­های کوانتومی اثبات شده است. در حقیقت این واقعیت نقطه عطف دانش بیورزونانس می‌باشد. بر این اساس و نظریه ریسمان­ها می­توان دریافت که هر ذره دارای فرکانسی منحصر به فرد است.

 نتایج نشان داده است که اگر ذرات بواسطه محرک­های بیرونی (عوامل برون زاد) از فرکانس طبیعی خود خارج شوند روند عملکرد آن­ها دچار اشکال می­گردد. در حیطه زیست شناسی، فرآیند اختلال در مورد ساختار سلولی بدن موجود زنده به واسطه عواملی از قبیل باکتری­ها، ویروس­ها، قارچ­ها و … ایجاد می­شود. در مقایسه با سایر روش­های بهبود اختلال (کلاسیک، سنتی و اتمی) برتری روش بیورزونانس کلی­نگر بودن آن می­باشد به طوری که منشاء اختلال در بدن را به یک ناحیه خاصی از بدن معطوف نمی­کند.

1-2- فعالیت در کشور روسیه

ما در مسکو با بهره­گیری از تکنولوژی ویژه­ای که حاصل تلاش ۵۰ ساله دانشمندان بزرگ دنیا می­باشد، در فاصله زمانی کوتاهی بدون استفاده از روش­های تشخیصی پزشکی کلاسیک نظیر خون­گیری، نمونه برداری و… تنها با ارزیابی بیوالکترومغناطیس و رزونانس اندام­ها و بافت­های بدن شما در مدت کوتاهی پارامترهای ذیل را با درصد اعتماد بالا مورد شناسائی قرار می­دهیم.

1- شناسائی حضور یا عدم حضور عوامل عفونت­زا مانند باکتری، ویروس، قارچ با تشخیص بافت یا اندام درگیر در بدن بطور دقیق.

2- تشخیص آلرژی و نوع عامل آلرژی­زا در بدن.

3- شناسائی دقیق وضعیت سیستم ایمنی بدن.

4- شناسائی کمبود ویتامین­ها و مواد معدنی و هورمون­ها در بدن.

5- شناسائی دقیق مرحله پیش دیابت و دیابت.

6- شناسائی وجود تومورهای خوش خیم و بدخیم و تشخیص امکان تشکیل سلول­های سرطانی، علی الخصوص در مراحل اولیه و قبل از بروز کوچک­ترین علائم سرطان.

7- شناسائی وجود استرس و افسردگی­ها و ضعف سیستم اعصاب.

8- ارزیابی عملکرد اندام­های مختلف بدن.

9- ارزیابی وضعیت متابولیسم، کاتابولیسم و آنابولیسم سیستم­های بدن.

10- شناسائی دقیق وجود مواد شیمیائی و سموم در اندام­های مختلف بدن و مشخص کردن محل دقیق بافت آلوده در اندام.

11- شناسائی دقیق علت اختلال­هائی نظیر زخم معده، فیبروم در زنان، نارسائی­های قلبی و سیستم عروقی، سردردها وفشارخون، تب­های ناشناخته، دردها و اختلالات استخوانی و مفاصل، التهاب­های گوارشی بخصوص روده­ای، کیست­های مختلف، ناراحتی­های کبدی، کلیوی، مجاری ادراری، اختلالات مربوط به پروستات، خارش التهابات پوستی، آکنه (جوش­های غرور جوانی)، ناراحتی­های روانی و تنش­های روحی، کم خوابی و بدخوابی و برخی ناراحتی­های چشمی.

1-3- نتیجه گیری

بیورزونانس سال­های زیادی است که در دنیا مورد استفاده قرار می­گیرد و دنیا از این فناوری در شناسایی و بهبود اختلال انسان­ها کمک­های بیشماری دریافت کرده است. آقای دکتر طاهری یگانه نیز مدتهاست که در مسکو هم در کلینیک دولتی مشغول است. ایشان در شهر مسکو مطب خصوصی نیز دارند و آنچه را که ایشان در روسیه مشاهده کرده اند، تایید جدی مردم در استفاده از فناوری بیورزونانس در بهبود اختلالات بوده است. ایشان با توجه به نوع فعالیتی که در زمینه های تحقیقاتی در مراکز علمی روسیه دارند ، به ناچار ارتباطتی نیز با مراکز علمی کشورهای المان و فرانسه و آمریکا برقرار کرده اند و به جرات میتوانیم عرض کنیم که در این کشورها نیز  بیماران بسیار زیادی به طور خیلی جدی، از روش های شناسایی و بهبود اختلال بیورزونانس استفاده می­کنند. استفاده بین المللی از فناوری بیورزونانس در بهبود اختلالات افراد مختلف بخصوص اطفال و بیماری های چشمی خود تاییدیه­ای ارزشمند بر این دانش است، چرا که اگر افراد دچار عارضه نتیجه مثبت نبینند هرگز دوباره به این فناوری اعتماد و مراجعه نمی‌کنند. ضمن اینکه بالغ بر هفت هزار کلینیک بیورزونانس در دنیا، سال های زیادی است که مشغول به کار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *