آدرس

تهران - قلهک

۰۹۹۱۶۸۸۸۷۹۲

ارتباط مستقیم با ما

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 20:00

ساعات کاری ما

عضویت در خبرنامه

درخواست مشاوره

در این مقاله چه می‌خوانیم؟


آب اکسیژنه و کاربرد فراوان آن در پزشکی و درمان طیف وسیعی از بیماری ها، بخصوص عفونتها (پاتوژنها)از سالیان پیش قدمت میگیرد. بیست سال پیش در آمریکا طبق تحقیقاتی که صورت گرفت، تاثیر آب اکسیژنه در درمان بیماری های مختلف از جمله در درمان بیماری های مغزی ثابت شد که موج عظیمی را به این داروی معجزه انگیز متمایل کرد، اما اندکی بعد به تدریج، به دلیل توسعه روز افزون داروهای آنتی بیوتیک و بیزینس شرکت های دارویی این شور و اشتیاق را خاموش نموده و از اطلاع رسانی در خصوص خواص درمانی این دارو اجتناب نمودند..
در دهه 90ثابت شد که یکی از اصلی ترین دلیل تشکیل بیماری های سخت مانند تومورهای سرطانی، محیط بی هوازی در ارگانیزم میباشد و دقیقا در این نواحی که از اکسیژن لازم برخوردار نمیباشد، تومور سرطانی ایجاد میگردد.
بیوشیمی دان مشهور” اوتو واربورگ”(1)، جایزه نوبل پزشکی را برای نتایج تحقیقات خود ازارتباط اکسیژن و سرطان را به دست آورد. وی به این نتیجه رسید که” در نواحی خاصی از بدن که به دلیل نارسایی اکسیژن ضعف بافت پیوندی ایجاد میشود، امکان تشکیل تومور بوجود میاید و سلول های طبیعی به علت کمبود اکسیژن به تومورهای بدخیم تبدیل میشوند”. دانشمندان برجسته ی دیگری با مطالعات و پژوهش های خود این نظریه را تایید نمودند، ازجمله دانشمند بزرگ آمریکایی “فار” (2)در سال 1998 طی تحقیقات خود موفق به کشف مورد زیر گردید: “جذب بهتر اکسیژن توسط بافت ها در شرایط آلترناتیو، از طریق تزریق آب اکسیژنه به داخل خون صورت میگیرد. به هنگام تزریق وریدی، سرعت فرایند متابولیسم 3-2برابر افزایش می یابد”.
وی تحقیقات زیادی در خصوص آب اکسیژنه و تاثیرات موفقیت آمیز درمانی آن روی بیماری های مختلف بدست آورد.
و اما خواص آب اکسیژنه: مایعی شفاف، بدون مزه و بو میباشد.
-آب اکسیژنه، یک ضد عفونی کننده قوی میباشد که در کل جهان، چه به صورت موضعی و خارجی، و چه به صورت داخلی به عنوان داروی هموستاتیک و و ازبین برنده پاتوژنها،  کاربرد فراوان دارد.
پدردانش این دارو در روسیه و کاربردهای پزشکی آن، پروفسور” ایوان پاولویج نئومیواکین”میباشد (که بنده سه سال در خدمت ایشان بودم) در سال 2002 به عنوان علمی ترین فرد سال انتخاب گردید. وی تحقیقات خود را روی آب اکسیژنه از سال 1996 آغاز نمود، و همزمان با آن در “انستیتوی علمی تحقیقاتی هوا و فضا”، در زمینه مشکلات پزشکی و بیولوژیکی فضانوردان کار کرده و در آنجا بود که وی توانست از طریق این داروی معجزه آسا ، سلامت کلیه فضانوردان را تضمین نماید.مقاله ی وی درزمینه کاربرد و فواید آب اکسیژنه در مجله سلامت “Viestni 209 2001″، مانند بمبی توجه بسیاری از خوانندگان را جلب نمود. سردبیر این مجله از موج انبوه نامه ها و تماس های خوانندگانی که همگی زندگی و بازیابی سلامتی خود را مدیون این دانشمند بزرگ و معرفی این دارو و فواید آن در این شماره از مجله بودند، خبر داد. بیمارانی که کاملا در وضعیت ناامید کننده ای به سر برده و از ادامه زندگی مایوس بودند، و با مصرف این دارو سلامتی خود را بازیافتند.

تاکنون بیش از 6000مقاله در خصوص کاربرد و فواید آب اکسیژنه و خواص درمانی آن برای بیماری های مختلف به چاپ رسیده است.ولی متاسفانه در ایران هیچگونه اطلاعاتی در این زمینه وجود ندارد و حتی داروخانه ها از دادن آب اکسژنه خودداری میکنند .
روش مصرف آب اکسیژنه بنا به تشخیص پزشک دربسیاری از بیماری هایع عفونی در جهت گرفتن نتایج درمانی سریع تر و پیشگیری از پیشرفت بیماری میتواند متفاوت باشد. به عنوان مثال برای عفونت های گوش، آب اکسیژنه به صورت موضعی درون گوش ریخته میشود و یا برای مشکلاتی نظیر آفت درهان، همچنین بیماری های پوستی میتوان مستقیما محلول سه در صد آب اکسیژنه را روی قسمتها قرار دادویا در مواردی نظیر اختلالات گوارشی، معده و روده، کبد و …به صورت تنقیه آب اکسیژنه استفاده میگردد. و در بعضی از موارد که عفونت شدت زیادی دارد و خون هم درگیر شده است  حتی میتوان به صورت تزریقی و وریدی از این دارو استفاده کرد. البته به این نکته باید توجه داشته باشید که آب اکسیژنه در واقع نیاز ارگانیزم است و نکته ای که باید در مورد مصرف آن رعایت نمایید، میزان دوز مصرفی میباشد. چه به صورت موضعی، و چه در تنقیه و وریدی.
و اما لیست بیماری هایی که میتوان به کمک آب اکسیژنه درمان نمود:
آسم، آمفیزم، لیکوز، دیابت، اسکلروزیس، بیماری پارکینسون، بیماری های پوستی، بیماری حلق، گوش . بینی، بیماری های مقاربتی، مشکلات گوارشی، دردهای عضلانی و مفاصل، بیماری های قلبی-عروقی،میگرن، سرطان و حتی ایدز و…
همانطور که میدانید ارگانیزم بدن انسان، همواره در معرض حمله ی ویروس ها و میکروب ها قرار دارد و این اصلی اجتناب ناپذیر است. آنتی بادی هایی که در بدن، وظیفه ی از بین بردن این ویروس ها و میکروب ها را بر عهده دارند، میکروبهای مهمان را در بدن  احاطه مینمایند و در صورت وجودآب اکسیژنه در بافت درگیر یک نوع  اکسیداسیون تهاجمی رخ میدهد، و آب اکسیژنه با آنزیم های خون انسان واکنش متقابل برقرار کرده و بعد از فرایند کاتالاز ، به اتم اکسیژن تبدیل شده که منجر به تخریب و ریشه کن کردن کلیه ویروس ها و پاتوژن های بیگانه ای که دربدن و بافت ها وجود دارد شده و و با فرایند احیای اکسیداسیون، سیستم ایمنی نیز تحریک و تقویت میگردد.
اتم اکسیژن نیز چربی هایی را که در دیواره آرتری میباشند و منجر به آترواسکلروزیس میگردند، اکسید مینماید.
محافظت از عملکرد ارگانیزم، همچنین پاکسازی ویروس ها و عفونت ها در بدن ، عملا منجر به محوشدن بخش عمده ای از بیماری ها در انسان میگردد.
به این ترتیب، آب اکسیژنه به عنوان تکمیل کننده ی اکسیژن بدن که همیشه در شرایط معمول، برای ارگانیزم ناکافی میباشد، لازم است، به ویژه در شرایط کمبود فعالیت بدنی، و مصرف دائمی غذاهای کنسرو شده وحتی آب جوش. در واقع ارگانیزم از این طریق اکسیژن لازم را حتی از مواد غذایی که اکسیژن آن را به هر نحوی از بین برده ایم،نمی تواند دریافت نماید ! وآلودگی هوای تنفسی ما مشکل بزرگ دیگر نارسایی اکسیژن به بدن ما میباشد.کمبود دائمی اکسیزن  موجب پیری زودرس بافتها وهم چنین تضعیف سیستم ایمنی بدن وناتوانی در مقابل ویروس ها و عفونت ها و در نتیجه بیماری میگردد.
علاوه بر آن امروزه با استفاده زیاد از وسایل گرمایشی و حرارتی نا مناسب ومصنوعی ، باعث نارسایی اکسیژن در محیط زندگیمان و هم چنین کمبود اکسیژن به هنگام پخت و پزدر  مواد غذایی میشویم که متقابلا متاسفانه میتواند نارسای های اکسیژن در بدن را افزایش دهد  و استعداد بوجود آمدن بیماری در ارگانیزم را تقویت مینماید، بنابراین بدن ما نیازمند اکسیژن تکمیلی میباشد.
پروفسور نئومیواکین، خوردن آب اکسیژنه سه درصد را به همراه آب، ابتدائا با 3-2 قطره به صورت ناشتا توصیه نمودند و هرروز یک قطره برای مصرف تدریجی به میزان قبل اضافه نماید. بدین ترتیب در روز هشتم، 10 قطره خواهیم داشت. یک دوره ی درمانی شامل 10روز مصرف میباشد. بدین مفهوم که روز هشتم و نهم و دهم 10 قطره را مصرف نموده و سپس 3-2 روز مصرف را به طور کامل قطع نماید.
روز اول-3 قطره/دوم-4 قطره/سوم-5 قطره/چهارم-6 قطره/پنجم-7 قطره/ششم-8قطره/هفتم- 9 قطره.روز هشتم و نهم و دهم-10قطره –حتما به صورت ناشتا.سپس 3-2 روز قطع مصرف.
تکرار هر دوره را میتوان به صورت همیشگی با یک وقفه کوچک بین هر دوره به صورت همیشگی انجام داد. در واقع آب اکسیژنه را میتوانید به عنوان یک افزودنی غذایی در برنامه روزانه خود قرار دهید، و بدین ترتیب بدن در برابر کلیه ی بیماری ها مقاوم میگردد.
نکته ی مثبت دیگر اینکه خوردن این دارو هیچ گونه منع مصرفی ندارد.
در خصوص نتایج درمانی این دارو به جا دیدیم که پاره ای از نظرات بیمارانی که با خوردن این دارو، نتایج درمانی کامل گرفته اند، اشاره نماییم:

– بیمار مبتلا به سرطان مری-از طریق تنقیه آب اکسیژنه بعد از چند دوره کامل ، معده و روده فعال شده و در ازمایشاتم متاستاز دیگر مشاهد نشد.
– معلول گروه 1 که دارای آسیب از ناحیه سر، مشکل کلامی و حافظه بود-بعد از مصرف آب اکسیژنه از نظر کلامی شروع به حرف زدن کرده، و حافظه اش تا حدودی فعال گردید.-بیمار مبتلا به پارکینسون که حتی قادر به راه رفتن نبود-بعد از گذراندن 2 دوره کامل مصرف، نتایج درمانی شگفت انگیزی حاصل شد. حتی بیمار راه رفته، دستانش نیز قادر به حرکت کردن و کار کردن است.
-معلولیت گروه 2، انفارکت و استنوکاردی-یک هفته بعد از مصرف آب اکسیژنه، کلیه مشکلات قلبی وی از بین رفته، قادر به رانندگی کردن میباشد و روند زندگی وی بسیار نرمال شده است.
-بیمار مبتلا به اختلالات در گردش خون مغز، آترواسکلروزیس که حتی به تنهایی قادر به راه رفتن نبوده و به کمک همسرم راه میرفتم-بعد از یک دوره ی کامل مصرف آب اکسیژنه، قادر شدم به تنهایی راه رفته و وضعیت عمومی ام به طور شگفت انگیزی بهبود یافت.
-بیمار 90 ساله مبتلا به سرطان روده که مرتبا حالت تهوع داشته و هیچ اشتهایی نداشتند-بعد از مصرف آب اکسیژنه، اشتهای او باز گشته، تغذیه او بسیار خوب شده و حالت تهوع کم شده، و آریتمی وی کاملا از بین رفته است و نکته ی بسیار جالب برای ما این بود که موهایشان در حال تیره شدن میباشد.
-بیمار مبتلا به کوله سیستیت مزمن، پلیپ روده، فشار 100/180، بالا بودن کلسترول- 5 ماه بعد از مصرف آب اکسیژنه ، کوله سیستیت کاملا ار بین رفته ، فشار به 90/130 رسیده و کلسترول ام کاملا نرمال شده است.
با توجه به این نظرات بیماران در موارد مختلف بسیار زیاد بوده، ما تنها به چند مورد جزئی اشاره نمودیم.

پزشکان عزیز درمان عفونتها بعضی وقتها خیلی ساده تر و بی خطر از ان چیزی است که در کتابهای غربی به خورد ما داده اند، روسیه همواره در زمینه درمانهای واقعی پیشقدم بوده است و هرجا که رد پای روسها در درمان است مطمئن باشید که تجارت در کار نبوده است ، برخلاف غربی ها …!

در انتها لازم دانستیم به منابع علمی که در خصوص آب اکسیژنه وجود داشته و به چاپ رسیده اشاره ای کوتاه داشته باشیم:
-آب اکسیژنه در اینترنت بیش از 3400سایت و 11935 سند وجود دارد.
-بوروف.ام: همه چیز در مورد آب اکسیژنه

-ویلیام دوگلاس: خواص التیام بخش آب اکسیژنه
-ویلیام دوگلاس:تازه هایی در مورد آب اکسیژنه
-کازمین: آب اکسیژنه راهی به سوی سلامتی شما
-کانووا:درمان با آب اکسیژنه
-کوستینا:آب اکسیژنه
-کورشکین: خواص درمانی آب اکسیژنه
کوزونووا: آب اکسیژنه
-لاپیس: آب اکسیژنه. آنچه که شما درباره آن نمیدانید؟
-نئومیواکین:درمان با آب اکسیژنه
-نئومیواکین: آب اکسیژنه-افسانه و واقعیت
-نئومیواکین:آب اکسیژنه برای حفظ و بقای سلامتی
-نئومیواکین: را ه های نجات از بیماری
-پالووایا: آب اکسیژنه و کاربرد آن در پزشکی
-پروابراژنسکی: درمان با آب اکسیژنه
-سالوایوا: آب اکسیژنه و روش های مصرف.
سلامت باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *