آدرس

تهران - قلهک

۰۹۹۱۶۸۸۸۷۹۲

ارتباط مستقیم با ما

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 20:00

ساعات کاری ما

عضویت در خبرنامه

درخواست مشاوره

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

مبانی زیستی بیورزونانس در سلول­ها

 هر موجود زنده ای از خود تابش­هایی به شکل ذرات نور (فوتون) ساطع می­کند. اکثریت موجودات زنده، قادر به شناسایی و دریافت امواج و فوتون­ها هستند. هسته در سلول، مرکز تولید و کنترل نوسان تابش است. بافت­های پروتئینی در بدن انسان می­توانند مانند ابررساناهای مولکولی عمل نمایند. نکته جالب: آلبرت نودون (Albert Nodon) دریافت که مگس­ها، عنکبوت­ها، سوسک­های جنگلی و دیگر حشرات زنده، با رنگ­های طلایی و سبز، از خود تابش­های رادیواکتیو، معادل سه تا پانزده برابر اورانیوم (با وزنی معادل) ساطع می­کنند. گیاهان و حیوانات مرده، هیچگونه مدرک قابل شناسایی از خاصیت رادیواکتیویته و ارتعاشات سلولی از خود نشان نمی­دهند.

پس به طور قطع، تابشهای طبیعی برای بقاء ضروری هستند. یا مثلا نوعی مار ماهی قادر است از خود الکتریسسته با ولتاژ حدود ۲۰ ولت تولید نماید. این گونه خصوصیتهای طبیعی، نمای بارزی از “نوسان و ارتعاشات سلولی” در حد ماکرو و قابل رویت برای چشم ما می­باشد. اگر هسته سلول نابود شود، نوسان و تابش متوقف شده و سلول می­میرد. در مورد سلول­های زنده، تعداد ذراتی که یک سلول واحد را تشکیل می­دهد، غیر قابل محاسبه است. طبق محاسبات و تحقیقات Raphael Dubois (به شرطی که شمارش یک میلیون بر ثانیه امکان پذیر باشد)، ۲۵۰ میلیون سال طول خواهد کشید تا مجموع ذرات سازنده در یک تخم کرم ابریشم تخمین زده شود. در هر حال این عدد، هر تعدادی که باشد، این واحد­های مرتعش، به طور پیوسته، توسط نوسان با یکدیگر ارتباط برقرار می­کنند.

 تمام مولکول­هایی که از غذا به خون آورده می­شوند، و یا در اُرگانیسم شکل می­گیرند، عناصر ساده ای هستند که توسط یک ماتریس بسیار پیچیده الکترو مغناطیسی (همئوستاز) که نوسانات سلولی، جزو این چرخه هستند، به جریان می­افتند. هدایت دقیق کلیه فعالیت­های بیوشیمیایی درون سلولی و بین سلولی توسط این ماتریس، سیستم جذب و هضم و دفع را به صورت منسجم و معنا دار ایجاد می‌کند. یعنی در واقع متابولیسم سلولی به حالتی که، ارگانیسم بتواند به حیات خود ادامه دهد، فرماندهی می‌گردد. میکروب­های مرده و ضایعات سلول­ها، مواد سمی برای بدن محسوب می­شوند و از آنجایی که آن­ها دیگر زنده نیستند، حرکت­های نوسانی سلول­های مجاور را تحت تاثیر قرارداده و حتی می­توانند باعث خنثی شدن آن­ها شوند،. ولی در هر حال باعث تضعیف نوسانات سلول­های سالم و یا باعث نابودی شان می­گردند.

 در این شرایط، این ماتریس پیچیده هوشمند هدایت­گر (همئوستاز)، این ذرات ساکن و فاقد نیروی جنبش و حیات را تشخیص داده و توسط سیستم­های دفعی بدن (لنفاوی، روده، کلیه و تعرق پوستی) ازارگانیسم خارج می­کند، و سلولهای زنده ای که به علت مجاورت با آن­ها ظرفیت الکتریکی شان دیگر بر طبق فرکانس­های طبیعی و اصلی خود نوسان نمی­کنند را اصلاح می­کنند و بدین ترتیب از بیماری و مرگ جلوگیری می­گردد. لاخوسکی هر چه بیشتر در زمینه بیوالکتریک سلولی مطالعه می­کرد، بیشتر به عمق اهمیت امواج در معنای هستی و حیات پی می­برد، تا جایی که به طور خلاصه به این نتیجه رسید که: حیات توسط تابندگی (امواج) خلق می­شود، با هدایت تابندگی (امواج) مراقبت می­شود و با عدم تابندگی (امواج) نابود می­شود. بدین ترتیب آگاهی از دانش بیوالکترومغناطیس سلولی، به ما اثبات می­کند که هر اُرگانیسم زنده در حال نوسان است و از خود نور تابش می­کند و هدایت فعالیت­های درون سلولی و بین سلولی توسط نوسانات الکترومغناطیسی صورت می­گیرد.

 این آگاهی می­تواند ما را در جهت تولید ابزارهای مناسب، که بتوانند این امواج تابشی را کدیابی کرده و به اطلاعات درون آن که به سلامت اُرگانیسم مربوط می­شود، سوق دهد. در تحلیل بیورزونانسی سلامتی با استفاده از پدیده ی رزونانس، می‌توان به تمام اطلاعات درون سلولی و برون سلولی (محیطی) که حتی در DNA ذخیره شده است، دست یافت. با بهره گیری از ابزارهای مختلف می­توان طول موج­های نوسانات بدن انسان را ثبت و پردازش کرد و به عنوان فاکتورهای تشخیصی در علم پزشکی استفاده کرد. بدین ترتیب در عصر حاضر پزشک­ها قادر خواهند بود تا در حد سلولی تمام سوء عملکرد­های اندامها را در بدن شناسایی و با دقت سلامت سلولی را ارتقا دهند. با توجه به اینکه فرکانس نوسان سلولهای مختلف با هم متفاوت است، می­توان در یک حجم معین با ارسال موجی با فرکانس منطبق بر هر سلول، از وجود و یا عدم وجود آن سلول در حجم مورد نظر اگاهی پیداکرد. متاسفانه علیرغم ارائه تمام نکات علمی هنوز بر علیه بیورزونانس مقاله­ها و گفتگو­های مختلفی دیده می‌شود. در اینجا لازم است که تاکید کنیم، که دانش بیورزونانس را چه قبول داشته باشند و چه قبول نداشته باشند، خوشبختانه سلولها در نوسان و ارتعاشات طبیعی خود همچنان باقی خواهند ماند، و دستگاههایی ساخته شده که این نوسانات را می­تواند ثبت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *