آدرس

تهران - قلهک

۰۹۹۱۶۸۸۸۷۹۲

ارتباط مستقیم با ما

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 20:00

ساعات کاری ما

عضویت در خبرنامه

درخواست مشاوره

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

همه ما از یک هسته انرژی بوجود آمدیم  و همه جهانیان در این تکامل شرکت کرده تا به اینجا رسیدیم.

کمی بر میگردم به عقب و به زمانی که بشر پا به عرصه وجود نهاد.

انسان تنها موجودیست بر روی زمین که از قدرت ذهن و فکر برخورداره. و شاید همین مسئله باعث دوری ما از موج کائنات (منبع انرژی) شد. انسان همانند دیگر موجودات عمل نکرد و منجر تا شد از منبع انرژی فاصله گرفته و از راه های دیگر انرژی خود را فراهم آورد.

این موج انرژی همواره در کل هستی جریان دارد و طبق گفته نیوتن هیچ گاه از بین نمیرود. بلکه از جسمی به جسم دیگر انتقال میابد.

هر چیزی در این دنیا از انرژی ساخته شده و در جریانی نوسان میکند و فرکانس خاص خود را دارا میباشد. به همین منظور است که وقتی شما به یک نقاشی نگاه میکنید و یا به یک ترانه گوش فرا میدهید و یا …. احساس شادابی میکنید. ولی بعضی اوقات است که شما با شنیدن آن ترانه به وجد آمده و احساس میکنید دوست دارید به هوا بپرید!!!

دلیل این امر اینست که فرکانس آن ترانه با فرکانس شما در یک رنج قرار داشته و باعث شده شما بتوانید از آن ترانه انرژی دریافت کنید.

جدا شدن انسان از منبع انرژی باعث شد تا ما نتوانیم به دیدن انرژی ها ادامه دهیم.

مثلا بالاترین انرژی به رنگ بنفش و پایین ترین انرژی به رنگ قرمز است (البته در نورها)

که ما بالاتر از بنفش را نمیتوانیم روئیت کنیم (ماوراء بنفش) و همچنین قادر به دیدن پایین تر از قرمز هم نیستیم ( مادون قرمز )

در صورتی که اگر بر روی ادراک درونی و اتصال دوباره به منبع انرژی کار کنیم، خواهیم توانست باز هم به دنیای کائنات برگردیم. همانطور که بیشتر عرفا و فلاسفه به این مهم دست پیدا کرده و در طی این سالیان دراز قصد داشتند تا ما را به این گوهر گرانبها نزدیک کنند. ولی مشغله فکری و کاری انسانها باعث میشود نتوانند به این مبحث پرداخته و خود را آماده پذیرایی از کائنات نمایند.

زیاد از صورت مسئله فاصله گرفتیم. بر گردیم سر بحث انرژی

بالاترین درجه انرژی نور است و به همین علت میتواند با بالاترین سرعت حرکت کند. و پایینترین درجه انرژی متعلق به خاک است. در بسیاری از ادیان بحث در مورد بهشت و جهنم باز میشود. حال من این قضیه را برای شما توضیح میدهم.

وقتی شما انسانی مثبت بوده و همواره از انرژی های منفی فاصله داشته باشید، خواهید توانست انرژی های مثبت دیگر را دریافت کنید. و بالعکس. اگر شما منفی باشید قادر به دریافت انرژی های مثبت نبوده و انرژی های منفی بیشتری را جذب میکنید.

و قصه از لحظه مرگ آغاز میشود. وقتی آدمی جان خود را از دست بدهد روح او که انرژی خالص است به موج انرژی کائناتی برگشته و جسم او باقی میماند.

وقتی روح به منبع انرژی برگشت، اگر مثبت بوده باشد میتواند از قدرت سبکی و نورانی خود استفاده کرده و با انرژی های مثبت دیگر هم طراز شود و در بلندترین نقطه ها قرار گیرد (که این میشود همان بهشت) و اگر روح منفی باشد به درجه پست ترین رتبه که خاک و آتش است بر میگردد و قدرت ترکیب و استفاده از انرژی های مثبت را ندارد ( که این میشود همان جهنم)

همانطور که میدانید از قدیم هم گفته شده که بهشت و جهنم را خود انسان برای خود میسازد. در گذشته چون بشر قادر به درک مبحث انرژی و کائنات نبود پیامبران و رهبران دینی مجبور بودند به گونه ای برای آنها تعریف کنند که بتوانند درک کنند.به همین علت جهنم را جایی پر آتش و سوزنده توصیف نموده و از بهشت جایی پر از سبزی و خرمی و شادابی یاد کرد. م.

کاتولیک ها اعتقاد دارند که مسیح به صلیب کشیده نشده و یک شب قبل از ادام خود، به آسمان باز گشته و هنوز زنده است. خب این بیان که هنوز زنده است شاید در دید اول منطقی نباشد ولی در دید متافیزیک گفته میشود که تمامی مردگان زنده هستند و در موج انرژی قرار دارند. و اینکه مسیح پرواز کرده و به آسمان رفته، من خود این موضوع را به عنوان معجزه اصلا قبول ندارم ولی اینکه پرواز کرده را قبول دارم!! چرا؟ به این علت که اگر انسان بتواند از جهان پیرامون خود انرژی دریافت کرده و انرژی را منتقل کند میتواند انرژی زیاد بدست آورده و همانند نور سبک شود و حتی میتواند با گرفتن بیش از حد انرژی از دید دیگر انسانها خارج شود. مانند ارواح

حیوانات چون از منبع انرژی جدا نشده و همواره مسیر تکامل را طی میکنند قادر به دیدن هر انرژی در هستی هستند. چنانچه میدانید حیوانات قادر به دیدن ارواح هم هستند.

وقتی شما از صمیم قلب به یک درخت عشق بورزید و سعی کنید از آن انرژی دریافت کنید، مطمئن باشید که دریافت میکنید. که به این قضیه قانون شفا گفته میشود.

در هند خیلی از عرفا به گاو اعتقاد داشتند و انرژی خود را از آن گاو میگرفتند ولی به دلیل مقام طلبی رهبران دینی، آنها گاو پرست لقب گرفتند و مشرک حساب میشدند!!

حتما شما هم داستان سنگی را که به کودک اعتماد به نفس میداد شنیدید. آن سنگ فقط سنگ بود ولی چون آن کودک از صمیم قلب به آن سنگ اعتقاد داشت پس انرژی را از آن میگرفت. خیلی از افراد بشر به درخت پارچه ای میبندند و میگویند آن درخت آنها را شفا داده. بله درسته. واقعا آن درخت شفا داده. چون آنها اعتقاد داشتند که میتوانند از آن درخت شفا بگیرند و با کسب انرژی شفا گرفتند.

حال یکی به امامزاده اعتقاد دارد . فرقی نمیکند. از هر چیزی که بخواهید و البته بخواهید، حتما انرژی دریافت میکنید.

خیلی وقتها شده که شما در خواب میبینید که پرواز میکنید و یا پشت پیانو نشسته و زیبایی مینوازید و یا امثال آینها. در صورتی که شما هیچ وقت دست به پیانو نزده اید و یا بالی برای پرواز ندارید. خب منظور از این خواب چیست؟

شما قادر به انجام هر کاری هستید و فقط احتیاج به تمرین دارد.

مگس پرواز میکند پس چرا ما نمیتوانیم؟ مگر اشرف المخلوقات نیستیم؟

شما اولین باری را که برای رانندگی پشت فرمان ماشین نشستید را به خاطر بیاورید. آن زمان شما اول به فکر خلاص بودن دنده بودید. بعد به خود میگفتید که حالا باید پای خود را روی کلاج گذاشته و دنده را عوض کنم و به آرامی پای خود را بردارم و حرکت…

اما آیا الان هم به این چیزها فکر میکنید؟ غیر ازین است که شما تا پشت ماشین مینشینید تمامی این کارها را ناخودآگاه انجام میدهید؟

چرا؟ چون رانندگی کردن در ضمیر ناخودآگاه شما قرار گرفته و شما دیگر به آن فکر نمیکنید. برای هر کاری باید به همین منوال تمرین نمود تا آن کار به ضمیر ناخودآگاهتان برود. و از آن پس دیگر احتیاجی به فکر کردن نیست. چون به صورت خودکار انجام میشود.

شما اگر بتوانید انرژی زیادی را دریافت کنید بی شک از شدت سبکی پرواز خواهید کرد. گویی که بیشتر مرتازان هندی این کار را میکنند. اگر شما جذب انرژی را تمرین کنید بدون شک به چیزهایی دست پیدا خواهید کرد که دیگر به فکر هیچ کار و مشغولیتی نیستید.

نکته بسیار مهم در مورد این انرژی ها و انسان نمادینه کردن چاکرا هاست (chakra)

بدن انسان از 7 چاکرا بهره مند است که هر یک از این 7 چاکرا، قادر به دریافت نوعی از انرژی هستند.

هر چیزی، هر موجودی، هر گیاهی و … از انرژی تشکیل شده و این انرژِ در اطراف آن دیده میشود. که به این محدوده انرژی، هاله نورانی (Aura) گفته میشود. این هاله با کم و زیاد شدن و تغییرات حسی مانند خوشحالی و ناراحتی و … تغییر رنگ و حجم میدهد.

بدن انسان 7 لایه هاله نورانی را شامل میشود و هر یک از این لایه ها نشانگر انرژی خاصی هستند. مثلا اگر شخصی خوشحال باشد این هاله بزرگتر، شفاف تر و به رنگ سبز و نارنجی در می آید. و وقتی ناراحت باشد این هاله کدرتر، کوچکتر و به رنگ قرمز و قهوه ای در خواهد آمد.

در مورد چاکراه ها و هاله نورانی در بحث های بعدی بصورت مفصل صحبت خواهیم کرد.

نمونه عکسهایی از هاله و چاکراه ها:

aurafull-218x300
afc3ffd565e94340bb98-300x270
4be1cdfbaedc49fdb582-283x300

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *