تأسیس

وبسایت Medvrt اولین مرجع اطلاع‌رسانی بیورزونانس در ایران می‌باشد که از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده است. حمیدرضا طاهری یگانه، پدر بیورزونانس و سفیر بین‌المللی این دانش در ایران مؤسس این وبسایت هستند.

اهداف و رسالت‌ها

برخلافِ بسیاری از کشورهای پیشرفته و پیشگام در تکنولوژی‌های روز، دانش نوین بیورزونانس در ایران آن‌چنان شناخته‌شده نیست. بسیاری از پزشکان از وجود متدهای تشخیصی آسان، سریع و دقیق بیورزونانس بی‌خبر هستند. علاوه بر آن، اکثر افراد جامعه اطلاع ندارند که می‌توانند با استفاده از این دانش ارزشمند سلامتشان را افزایش داده و از بیماری‌های خطرناک پیشگیری کنند.

سلامتی

از این رو فردی که خود بیورزونانس را به ایران آورده و نماینده‌ی تام‌الاختیار شرکت آرتمیدا، سازنده‌ی دستگاه بیورزونانس در ایران محسوب می‌شود، یعنی دکتر طاهری یگانه این وبسایت را افتتاح کردند. در نتیجه هدف از تأسیس و فعالیت وبسایت Medvrt آشنایی پزشکان و تمامی افراد جامعه با پیشرفته‌ترین روش تشخیص پزشکی‌ست. ما اعتقاد داریم که در جهت ارتقای سلامت افراد و جامعه نباید از هیچ شیوه‌ای دریغ کرد؛ مخصوصاً روشی که هیچ‌گونه عوارض جانبی ندارد.

اقدامات و فعالیت‌های وبسایت

همان طور که گفته شد، هدف این وبسایت اطلاع‌رسانی‌ست. در نتیجه بخش گسترده‌ای از فعالیت‌های وبسایت به معرفی کامل و مولکولی دانش بیورزونانس اختصاص دارد. ما در تلاش هستیم تا در چهارچوب مقالات آموزشی رایگان، افراد جامعه به ویژه اعضای نظام پزشکی کشور را با بیورزونانس آشنا کنیم. بدون هیچ‌گونه مبالغه و اغراق، می‌توان گفت که تمامی مقالات آموزشی این وبسایت بر اساس مدارک و اسناد علمی نگارش شده‌اند.

همچنین بسیاری از مقالات این وبسایت به شما عزیزان کمک می‌کند تا سبک زندگی بهتری داشته باشین و مهارت‌های ضروری زندگی را بیاموزید.

بخش دیگری از وبسایت Medvrt به پیگیری و اطلاع‌رسانی اخبار حوزه‌ی بیورزونانس در کشور اختصاص دارد؛ پوشش خبری کنفرانس‌ها، سمینارها و پیشرفت‌های حوزه‌ی بیورزونانس. جامعه‌ی هدف ما پزشکان، روان‌شناسان، فعالان حوزه‌ی طب سنتی و هومئوپاتی و کلیه مربیان هستند.