آدرس

تهران - قلهک

۰۹۹۱۶۸۸۸۷۹۲

ارتباط مستقیم با ما

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 20:00

ساعات کاری ما

عضویت در خبرنامه

درخواست مشاوره

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

  • در اين تكنولوژي بدن انسان به عنوان يك سيستم يكپارچه در نظر گرفته مي شود و عقيده اساسي بر اين است كه اعضاي مختلف بدن در ارتباط تنگاتنگ با يكديگر قرار دارند و سيستم هاي مختلفي مانند سيستم گردش خون و هورمونها، استخوان، تنفس، گوارش، قلب و سيستم مغز واعصاب جهت هدايت و فرماندهي كلي بدن نمي توانند از يكديگر بصورت مجزا فعاليت نمايند؛  بنابراين براي تشخيص بيماري،  روش صحيح آن است كه بدن بيمار بصورت يكپارچه  و  منسجم مورد بررسي قرار گيرد.
  • در اين تكنولوژي امكان دست يابي به اعماق بافت هاي مختلف بدن به سهولت و در زمان كوتاهي امكان پذير است؛ بعبارت ديگر در بررسي هاي تشخيصي و درماني بيورزنانس، بافتي ناشناخته از شخص بيمار وجود نخواهد داشت .
  • دراين تكنولوژي اساس بر آن است كه علت بيماري و علت عملكرد نادرست اندام مشخص گردد صرف تشخيص علائم بيماري ملاك نخواهد بود.
  • درمان در اين تكنولوژي با استفاده از اصول همئوپاتي مي باشد و داروهاي درماني به صورت انفرادي و خصوصي بر روي بيمار تست مي گردد كه درصورت مثبت بودن، آنگاه پيشنهاد مي شود و البته اصولي ترين درمان براي از بين بردن علت بيماري، استفاده از دستگاههاي ويژه اي است كه با فركانس هاي طبيعي بيو رزنانس هاي مشخص، عوامل بيماريزا را از بين برده و با وارد كردن فركانس هاي صحيح، عضو بيمار را به وضعيت طبيعي خود بر مي گرداند و سلامتي را به ارمغان مي آورد.

توجه به اين نكته ضروري است كه جنس ارتعاشات بيورزنانس از جنس فركانس هاي بيو الكترو مغناطيس خود بدن انسان مي باشد و فركانس آنها بسيار پائين و فوق العاده ضعيف اما فوق العاده دقيق است و عملاً فركانس طبيعي بدن محسوب مي شود و هيچگونه زيان وعوارض جانبي ندارند. قابل ذكر است ،اساس درمان در اين تكنولوژي بر اين اصل حيات پايه ريزي شده است كه كل سيستم بدن هر موجود زنده اي وعلي الخصوص انسان ، توسط خالق طوري طراحي گرديده كه توانايي شناسايي عوامل مهاجم و عوامل بيماري زا و همچنين توانائي از بين بردن آنها و در نهايت بازسازي اجزاي خود را دارا مي باشد و از اين رهگذرتنها بايد عوامل بازدارنده را ازبدن دور كرد وپتانسيل بالقوه بدن را آزاد نمود.تكنولوژي فوق، كليه مراحل تحقيقاتي كلينيكي واجرائي را با موفقيت اعجاب انگيز گذرانده وداراي كليه اسناد وتائيديه هاي وزارت بهداشت و درمان كشور روسيه واروپا مي باشد؛ ضمن اينكه اسناد وتائيديه هاي آكادمي هاي بيوفيزيك ، راديو الكترونيك را نيز، دارا مي باشد. قابل ذكر است كه دركشورآلمان، آمريكا، ايالت شيكاگو و كشورهاي فرانسه ، ايتاليا ،استراليا وانگلستان كلينيك هايي با بهره گيري از متد اين تكنولوژي تأسيس گرديده اند بويژه در كشور آلمان از ديرباز چندين كلينيك تشخيص و درمان بيورزنانس به فعاليت در اين زمينه مشغول مي باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *